Käsmu Majaka Sadam

KALAPÜÜK

MTÜ Käsmu Majaka Sadam tütarühing OÜ Käsmu Majaka Kalur koondab 3 kutselist rannakalurit ning nende abilisi ja on üks Virumaa suurimate püügiõigustega kalandusettevõte.

 

Ühingul on püügiõigus 3 avamere-ja 3 ääremõrraga pluss veel 41 nakkevõrguga. Kalalaevastikku kuulub hetkeseisus 3 alust-püügilaevad Sodru ja Sodru JR ning mõrra laskmise praam Sodru Pro.

 

Kogu aktiivse püügihooaja on meil vähemalt üks mõrd alati meres ehk päris olma kalata pole ühelgi hommikul kui ilma vähegi merele lubab.

 

Peamisteks saagiks on aastaajast sõltuvalt räim, lest, ahven, siig ja meriforell. Sekka juhtub ka haugi ja angerjat ning loomulikult pole puudust meie merede uustulnukast ümarmudilast.

 

Kala turustame Käsmu poes ja küla parimas restoranis Kaspervik.

 

Käsmu pood
+ 372 5372 5550
info@kasmupood.ee

 

Aasta 2021 on märgiline selle poolest, et OÜ Käsmu Majaka Kalur on PRIA abiga rajanud endale tänapäevase kalaköögi oma saagi vääristamiseks, mistõttu on huvilistel võimalus saada ka suitsukala. Tootearendus on veel algusjärgus ning Käsmu kala laiem jõudmine Eesti kaubandusvõrku ootab alles ees.

TULE MEIEGA KALALE

 

Kui kellelgi huvi saada lisaks värskele kalale osa ka püügiemotsioonist on võimalik Käsmu poes broneerida koht kalalaeval Sodru nii õhtuseks võrgu laskmiseks kui ka hommikul võrgu-ja/või mõrra nõudmiseks.

Korraga mahub kolmele kalurile lisaks pardale 2 kalahuvilist. Merel käigu hinna sisse kuulub ka 3 kg värsket saaki kuid nagu elus ikka pole kalaõnn garanteeritud.

KONTAKT

Egon:  (+372) 53 992 233