Open Water Estonia – Käsmu 2024

29. juunil Käsmu sadamas

Distants 3,5 km
Virtuaal 3,5 km

Käsmu sadamast algava ja Võsu vetelpäästemaja juures lõppeva distantsi pikkus on 3500 m.
Finiš on osalejale stardist valge vetelpäästemajana hästi nähtav ja see on peamiseks raja orientiiriks.

 

VÕISTLUSKESKUS JA START
– Võistluskeskus ja stardimaterjalide ning varustuse väljastus asub Käsmu Majaka sadamas (poe juures). Võistluskeskus on avatud kell 11.00-14.00.
– Palume kõikidel võistlejatel olla kohal enne 12.30, et jõuda tutvuda reeglite ja dokumentidega. Ametlik instruktaaž kell 13.00, millele järgnevad varustuse kontrollid jms
– Stardimaterjalid saab kätte esitades isikut tõendavat dokumenti.
– Start kell 14.00 Käsmu sadamast: osalejad stardivad veest helisignaali peale. Palume olla vees ja valida oma lähtekoht hiljemalt 5 minutit enne starti. ANTAKSE ÜHISSTART.
– Palume kiirematel võistlejatel asuda stardiala esimesse ossa ning väljakutse läbijatel rahulikult tahapoole (rannale lähemale).
– Ole stardis viisakas ja tähelepanelik teiste osalejate suhtes. Kiirema stardi korral vali sobivam positsioon vees – väldime vigastusi ja rüselust.
– Korraldaja soovitab kasutada Käsmu lahe ületamiseks kalipsot, kuid osaleda saab ka ilma.
– Ujumise viis on vaba – finišisse jõudmiseks on aega 2 h ja 30 min.
– Finišis sulgub osaleja ajavõtt finišivärava all, ajavõtu matte ületades – aeg käib ka veest väljudes, kuni läbid finišivärava.
– Osaleja kinnitab raja läbimiseks vajalikku ujumisoskust ja piisavat füüsilist võimekust – kõikidel osalejatel on kohustus stardile eelnevalt läbi lugeda ja allkirjastada „Tervisliku seisundi deklaratsioon/reeglite ning ohtude ja riskide aktsepteerimise kinnitus“. Ankeet antakse täita kohapeal, enne stardimaterjalide väljastust.

 

Täpsem informatsioon > eestimaraton.ee